Theodora and Lucy - Cotton Balls


Dnešní článek bude veselý. Theodoru alias Báru již pravděpodobně znáte z našich společných videí. Jsme spolu nerozlučná dvojka a pouštíme se do všech věcí, které nás již od pomyšlení baví. A tak se náš společný nápad na video pro BallDesign nakonec stal skutečností.

Čím více tvořím a zajímám se o to, co dělají ostatní vedle mě, objevují se a přilétávají ke mně nové možnosti spolupráce. A tohle je jedna z nich. Pro natáčení videí se totiž náramně hodí všelijaké dekorace, které při správné cloně u fotoaparátu tvoří dokonalé rozostřené pozadí. A tak jsme s BallDesign dali hlavy dohromady. Oni totiž tvoří přesně to, co potřebuji! Barevná bavlněná světýlka!

 

Ohromně se těším, jak to bude vypadat na pozadí v nových videích, myslím, že to bude krásný doplněk, který video ještě více rozzáří. A protože jsme s Theodorou chtěli poděkovat za příležitost a světýlka, která nám poslali, rozhodly jsme se pořádně vyblbnout na videu. A to jste už možná viděli u mě na Youtube. A pokud ne, koukejte to napravit, video níže vám zvedne náladu :).

Užily jsme si ohromné zábavy, nafotily jsme spousty promo fotek, které již zdobí naše Instagramy. A teď je na čase se opět vrhnout do práce. Plánujeme, vymýšlíme a tvoříme. A vy se máte na co těšit. Mějte duhový den.