Navrhněte si vlastní sadu svítících koulí

Zábavná aplikace pro ty, kteří mají rádi design a barvy! Naklikejte si svoje svítící koule na řetěz a objednejte přímo vámi navrženou světelnou sadu magických ručně tkaných Cotton Balls.

Nemáte čas, náladu, schází vám dnes nápady?
Vyberte si z nabídky oblíbených sad svítících koulí tu pravou pro váš domov!

K doplnění vašich sad svítících koulí máme pro vás i náhradní svítící koule, řetězy a žárovičky.

Nově v našem eshopu TWIST LED řetězy s žárovkami ve tvaru vrutu, které umožňují montáž svítících koulí na řetěz bez nastřižení balonku! DOPORUČUJEME sáhnout po tomto typu řetězu bez nutnosti odborné montáže od nás!

Vyberte počet TWIST LED světel (šroubování bez nastřihování balls):

Kliknutím na barvu stínítka navěsíte vybranou barvu na řetěz.

ŽLUTÁ svítící koule Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách, to jsou svítící koule. Splněný sen všech designérů exkluzivně v Česku! MARSALA svítící koule Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách, to jsou svítící koule. Splněný sen všech designérů exkluzivně v Česku! BODLÁKOVÁ svítící koule Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách, to jsou svítící koule. Splněný sen všech designérů exkluzivně v Česku! OSTRUŽINOVÁ svítící koule Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách, to jsou svítící koule. Splněný sen všech designérů exkluzivně v Česku! DENIM svítící koule Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách, to jsou svítící koule. Splněný sen všech designérů exkluzivně v Česku! SVĚTLE ZELENÁ svítící koule Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách, to jsou svítící koule. Splněný sen všech designérů exkluzivně v Česku! FRESH ZELENÁ svítící koule Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách, to jsou svítící koule. Splněný sen všech designérů exkluzivně v Česku! LIMETA svítící koule Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách, to jsou svítící koule. Splněný sen všech designérů exkluzivně v Česku! ŠALVĚJOVĚ ZELENÁ svítící koule Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách, to jsou svítící koule. Splněný sen všech designérů exkluzivně v Česku! STŘEDNĚ HNĚDÁ svítící koule Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách, to jsou svítící koule. Splněný sen všech designérů exkluzivně v Česku!
 
Věšet koule automaticky (pokud funkci vypnete, můžete koule věšet jednotlivě)
ks