Co jsou svítící koule od BallDesign?


Mají hromadu názvů….svítící koule, magická klubíčka, cotton balls, cotton lights, Cotton Ball Lights, svítící bobule…..a všechna tato jména znamenají jedno – bavlněné koule, které po navlečení na světelný řetěz slouží k dekorování interiérů.

Jsou naprosto revoluční záležitostí v bytovém designu a jejich úlohou je jednoduše a rychle ozdobit a barevně doplnit jakýkoliv interiér. Bavlněné svítící koule si můžete vybrat v neomezeném množství různých kombinací, volit z hotových sad koulí nebo využít vlastního mixu, naskládat klubíčka na světelný řetěz a přinést tak do Vašeho domova zářivé barvy zcela na míru.

Naše svítící koule vyrábí ručně thajské ženy ve fabrice, která hrdě nese certifikaci Fair Trade. BallDesign přináší bavlněné balonky pro Vás jako reprezentant a zástupce holandské značky Cotton Ball Lights the Oryginal.

Jak to tedy funguje?

Celá sada svítících koulí se skládá z elektrického světelného řetězu se žárovkami a příslušného počtu barevných klubíček. Po navlečení stínítek na řetěz prochází světlo skrze vlákna a vytváří kouzelný efekt. I během dne zdobí světelný řetěz Váš pokoj a přitahuje pozornost každého návštěvníka. Správný výběr barev koulí může zvýraznit styl interiéru. A díky bohaté paletě barev můžete vybírat opravdu neomezeně kombinovat, zkoušet, hrát si.

Kam se světelným řetězem od Cotton Ball Lights?

Ozdobte si svítícími balonky jakékoliv místo v interiéru. Světelný řetěz položte na komodu, šatní skříň, zavěste do okna, vložte do skleněné nádoby a nechte zářit. Někdy se nestačíme divit, kam všude už jste svítcí balonky umístili. Nacházejí svoje místo v dětských pokojích, na chodbách, schodištích, v kancelářích, na vánočních stromcích a slavnostních tabulích. Někdy je obtížné se rozhodnout, kam je dát, ale věřte nám, jsou úžasné kdekoliv.

Fotky bloggerů, zákazníků, interiérových návrhářů jsou toho důkazem. Přinášíme vám několik ukázek ze světových serverů.

http://myloveshabby.blogspot.cz/2014/10/cotton-ball-lights.html
http://blog.effortless-style.com/2016/05/look-less-cotton-ball-lights/
http://homeonthehill.pl/2015/06/cotton-ball-lights-zestawhome-on-hi.html